Mūzikas un mākslas festivāls „Bildes 2011" aicina jaunās grupas pieteikties „Bilžu" jauno grupu koncertam.
27. oktobrī Rīgas Kongresu namā mūzikas un mākslas festivāla „Bildes 2011" ietvaros notiks koncerts, kurā tiek aicinātas uzstāties jaunās, mazpazīstamās, „Bildēs" vēl neredzētās grupas kopprojektos ar kādu jau Latvijā zināmu mūziķi.
Šāds kopprojektu koncerts pirmo reizi notika 2001. gadā, un nu tas jau ir kļuvis par vienu no „Bilžu" tradīcijām, kā arī neatņemamu festivāla sastāvdaļu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.06.2011.
Autore: TIJA AUZIŅA
Valdas Kalniņas (AFI) foto