Sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam, no 4. līdz 8. jūnijam Madonas bērnu un jauniešu centra 2.-4. klašu audzēkņiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties dienas nometnē.
Nometnes tradicionālais nosaukums ir „Vasarraibumi", un katru dienu no pulksten 9 līdz 16.30 dalībnieki te darbosies dažādās aktivitātēs. Paredzēts arī brauciens uz Cēsīm. Maksa par nometni – Ls 12 (ieskaitot pusdienas). Nenokavējiet pieteikšanos, jo tā ir tikai līdz 25. maijam. Pēc tam piedāvājums būs spēkā arī citiem interesentiem. Nometnes vadītāja – Madonas BJC metodiķe Vija Pelše.
Autore: INESE ELSIŅA