No 9. līdz 13. jūnijam zinātkārie Madonas bērnu un jauniešu centra pulciņu audzēkņi
(3.-5. klase) aicināti līdzdarboties dienas nometnē „Vasarraibumi".
Nometnes mērķis ir veicināt skolēnu garīgo, fizisko un sociālo prasmju veidošanu vides izglītības nodarbībās, radot priekšstatus par veselīgu un atbildīgu dzīvesveidu, kā arī nostiprinot videi draudzīgu iemaņu pielietošanu ikdienā. Nodarbības notiks jauniešu multifunkcionālā centra „Kubs" telpās. Katru dienu nometne darbosies no pulksten 9.30 līdz 16.30. Nometnes maksa – 15 eiro, pusdienas kafejnīcā – IU L. Bogatirjova.
– Nometnes tēmu esam veltījuši videi, tās nosaukums ir „Visi uz vienas Zemes", – laikrakstu informē Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Vija Pelše. – Skolēni izvēlēsies vienu no trim darba grupām – teātrinieki, floristi, suņu draugi -, kurā nedēļas garumā apgūs padziļinātas zināšanas (divas stundas ik dienu) par noteikto tematu. Noslēgumā bērni saņems apliecību par apgūtajām pamatzināšanām. Nometnes laikā ir iecere doties uz Haralda Medņa māju „Dzintari" Praulienas pagastā – pastrādāt, vākt ārstniecības augus. Tāpat ir iecere apmeklēt „Madonas namsaimnieku" un skatīt atkritumu šķirošanu, bet citu dienu – doties uz Smeceres silu un darboties mežā. Nometnes noslēgumā apciemosim Arnolda Burova leļļu muzeju Vestienā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.05.2014.
Autore: INESE ELSIŅA