Ir labi, ja var apskatīt, kas notiek tepat, mūsu zemē, izbaudīt skaistumu un viesmīlību, pasmelties jaunas radošas idejas darbam, iekrāsot savu ikdienu nedaudz košākās krāsās.
Nesen mēs, pārnovadu krievu valodas skolotāji, devāmies ceļā uz Daugavpili. Programma bija plaša, labi saplānota un saskaņota ar mūsu vēlmēm un iespējām (jāpiebilst, ka paši bijām sev sponsori). Ceļš nav tāls, vien divarpus stundas, kuras, sarunājoties ar kolēģiem, pagāja nemanot, un bijām klāt.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.05.2011.
Autore: AIJA ŠMEISA,
pārnovadu krievu valodas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja