Madonas novada pašvaldības tūrisma informācijas centrs vasaras pašā viducī tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniedzējiem jau tradicionāli organizē pieredzes apmaiņas braucienu.
Šovasar tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniedzēji 10. jūlijā dosies Piebalgas ekspedīcijā, kas vedīs uz kaimiņos esošo Jaunpiebalgas un Vecpiebalgas novadu.
Kā informē brauciena organizatore Sanita Soma, Piebalgas ekspedīcijas laikā būs iespēja piedalīties slātaviešu pasākumā „Vecpiebalga atver durvis 2012"; vērot, kā top smalkais Piebalgas porcelāns; apciemot vienu no Piebalgas muzeju apvienības „Orisāre" muzejiem; apskatīt, kā piebaldzēni saimnieko savās lauku sētās un godā tur senču tradīcijas; nogaršot jēra zupu Zosēnu gaumē.
Autore: INESE ELSIŅA