Atsaucoties biedrības „Zolitūde 21.11"lūgumam, „Latvijas Pasts" izdevis speciālo aploksni, kura veltīta veikala „Maxima" traģēdijas upuru piemiņai un kuras dizainā izmantots traģēdijā bojāgājušās Dainas Skadmanes veidota dizaina motīvs.
Kā „Staru" informē VAS „Latvijas Pasts" ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa, aploksnes speciālā zīmogošana paredzēta 20. novembrī pasta centrā „Sakta", kur iecerēta biedrības „Zolitūde 2011" pārstāvju rīkota tikšanās, kurā piedalīsies arī Valsts prezidents Andris Bērziņš.
Speciālās aploksnes un zīmoga autore ir Anda Skadmane, un to dizainā izmantots Zolitūdes traģēdijā bojāgājušās Dainas Skadmanes darba „Vēja egle" fragments. Aploksne izdota 800 eksemplāru tirāžā.
Pirms gada 21. novembra vakarā Zolitūdes veikalā „Maxima" Rīgā iebruka jumts. Katastrofā gāja bojā 54 cilvēki, tostarp trīs glābēji. Šogad aprīlī traģēdijā cietušie un bojāgājušo tuvinieki nolēma dibināt biedrību „Zolitūde 21.11.", lai pārstāvētu cietušo tiesības un intereses.
Autore: BAIBA MIGLONE