Gads ir balts no abiem galiem, bet pa vidu jauki tikšanās brīži, kas ilgi paliek atmiņā. Jau otro gadu pie mums centrā „Ozoli" ciemojās Bērzaunes pagasta bērnu un jauniešu apvienības „Rīts" dalībnieki.
Kopā darbošanās nojauc mulsuma robežas, rodas sapratne, vēlme iepriecināt draugus. Šogad mūs BJA „Rīts" vadītāja Anita Aizstrauta iemācīja vārīt smaržīgas ziepes. Tā tapa nelielas dāvaniņas, kuras bērni dāvinās sev tuviem cilvēkiem. Savukārt mēs dāvinājām koncertu, kur estrādes ansambļa pavadījumā dziedāja daudzas meitenes. Skanēja dzejoļi, bija teatrāls uzvedums par uzticamu draudzību, deja. Paldies kluba „Rīts" vadītājai Anitai Aizstrautai, meitenēm un puišiem par prasmi uzturēt draudzīgas attiecības. Mēs vēl tiksimies Bērzaunē, apvienības „Rīts" klubiņā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.12.2011.
Autore: SARMĪTE PABĒRZA,
centra „Ozoli" vadītāja