Tradīcijas dzīvo, un septīto gadu, Madonas Grāmatu draugu biedrības vadītājas Beātes Ozoliņas aicināti, Lāčplēša dienai par godu Poruka ielas iemītnieki iededza svecītes. Šogad mazajām liesmiņām pievienojās arī dzīvs un pilsētvidei draudzīgs ugunskurs.
Par atbalstu gaisotnes radīšanā, lai Lāčplēša dienai būtu īpašs spilgtums, Beāte Ozoliņa pateicas visām Poruka ielas iestādēm, birojiem, biedrībām un viesiem – Indulim Zvirgzdiņam, Jānim Bērziņam, Ludim Baumanim, kā arī Mārcienas pašdarbniekiem.
Kopīgs paldies Madonas novada pašvaldības kultūras darba organizatoram Jānim Kļaviņam par ugunskuru, kas kopā ar svecīšu gaismiņām sildīja Poruka ielā sapulcējušos, kā arī Andrim Trečakam, kas pasākumu pie ugunskura kuplināja ar jaunsargu līdzdalību. Priecēja Madonas mūzikas skolas akordeonistu priekšnesums, stāstījumi, dziesmas, PII "Kastanītis" dejotāji un Raiņa dzeja. Sildoties pie ugunskura, varēja cienāties ar tēju un maizītēm, ar SIA "Vladma" kulinārijas cepēju sarūpētajiem cienastiem. Īpašs paldies KPS "Straupe" piena veikalam, "Zvaigzne ABC" grāmatnīcai, Hipotēku bankai, veikalam "Maxima", "Gerkens un Partneri".
Tiem, kas piedalījās Lāčplēša dienai veltītajā vakarēšanā pie ugunskura Poruka ielā, tika izdalītas atklātnes ar Ievas Jātnieces oriģināldarbu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
HARIJA OZOLIŅA foto