Madonas pensionētie ļaudis, kas tiekas klubā „Pie kamīna", uz kopīgu tikšanos aicināti 20. oktobrī.
To laikrakstam apstiprina kluba koordinatore, Madonas BJC skolotāja Vineta Blumberga. – Pirmajā tikšanās reizē atskatīsimies uz iepriekšējo gadu, gatavoju prezentāciju par aizvadītajiem notikumiem fotogrāfijās, – informē Vineta. – Līdz ar to, ja kāds arī visos pasākumos nepiedalījās, viņš neklātienē varēs iepazīties ar sezonas darbu. Plānā ir arī Madonas novada bibliotēkas darbinieču apmeklējums, lai iepazītos ar jaunākajiem grāmatu krātuves rīcībā esošajiem izdevumiem. Vēl runāsim par šīs sezonas plāniem, iespējams, ja laiks atļaus, pievērsīsimies kāda ceļojuma pieredzei.