Piektdien, 30. maijā, pulksten 13 uz kluba „Pie kamīna" sanākšanu aicināti Madonas pilsētas pensionētie ļaudis.
Šoreiz tikšanās notiks Madonas multifunkcionālajā jauniešu centrā „Kubs". Kā informē Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Līga Grāvīte, ar priekšnesumiem atnākušos palutinās Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Priedīte" audzēkņi, jauku izrādi būs sagatavojis Madonas BJC leļļu teātris, un par skolēnu mācību uzņēmumiem pastāstīs un savā pieredzē dalīsies Madonas Valsts ģimnāzijas jaunie uzņēmēji.
Autore: INESE ELSIŅA