Piektdien, 24. februārī, pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrā notiks kluba „Pie kamīna" dalībnieku tikšanās.
Kā informē tikšanās organizatore Līga Grāvīte, vispirms pilsētas pensionētajiem ļaudīm ar koncertu uzstāsies Madonas pilsētas 1. vidusskolas pašpārvaldes dalībnieki. Viņus koordinē skolotāja Rudīte Zauska. Tikšanās otrajā daļā Liene Leja stāstīs par braucienu uz Zviedriju.
Autore: INESE ELSIŅA