Ar laikrakstu „Stars" pagājušajā nedēļā sazinājās kāda sieviete, kas pastāstīja par neapskaužamā situācijā nonākušu paziņu – viņai šobrīd nākoties dzīvot teltī, jo bez brīdinājuma ir izlikta no īrētā dzīvokļa.
Uzreiz gan skaidrības labad jāteic, ka īres līgums Anitai ar īpašnieci Emmu Cīruli par uzturēšanos nav bijis noslēgts, līdz ar to likumsargi šajā gadījumā ir diezgan bezspēcīgi un par taisnību (lai kurā pusē tā būtu) cīnīties būtu iespējams, tikai sniedzot prasību Civillikumā noteiktajā kārtībā. Turklāt Anita nemaz nevēlas publiski skaidrot, kas un cik daudz vainīgs, bet gan šobrīd aktīvi meklē jaunu dzīvokli. Sarunai ar laikrakstu piekrīt, lai viņas negatīvā pieredze kalpotu kā brīdinājums citiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.07.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto