Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pēc izlikšanas nākas dzīvot teltī

Redakcija

Autors • 27.07.2012.

Pēc izlikšanas nākas dzīvot teltī
Burtu lielums

Ar laikrakstu „Stars" pagājušajā nedēļā sazinājās kāda sieviete, kas pastāstīja par neapskaužamā situācijā nonākušu paziņu – viņai šobrīd nākoties dzīvot teltī, jo bez brīdinājuma ir izlikta no īrētā dzīvokļa.

Uzreiz gan skaidrības labad jāteic, ka īres līgums Anitai ar īpašnieci Emmu Cīruli par uzturēšanos nav bijis noslēgts, līdz ar to likumsargi šajā gadījumā ir diezgan bezspēcīgi un par taisnību (lai kurā pusē tā būtu) cīnīties būtu iespējams, tikai sniedzot prasību Civillikumā noteiktajā kārtībā. Turklāt Anita nemaz nevēlas publiski skaidrot, kas un cik daudz vainīgs, bet gan šobrīd aktīvi meklē jaunu dzīvokli. Sarunai ar laikrakstu piekrīt, lai viņas negatīvā pieredze kalpotu kā brīdinājums citiem.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.07.2012.

Autore: LAURA VOITIŅA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px