Aizvadītajā, 2016., gadā Valsts asinsdonoru centra (VADC) sešos izbraukumos Madonas novadā (trīs izbraukumi Madonā un tikpat Kalsnavā) kopumā donori asinis ziedojuši 318 reižu, „Staru" informē centra preses sekretāre Zane Mousavi.
– VADC izsaka sirsnīgu pateicību visiem Madonas novada donoriem par viņu pašaizliedzīgumu, atsaucību un ieguldījumu asinsdonoru kustībā, īpašs prieks par 33 jauniem donoru kustības biedriem. Aicinām būt tikpat labestīgiem un aktīviem arī 2017. gadā! – uzsver Zane Mousavi.
Atgādinām, ka sestdien, 28. janvārī, pulksten 16 Rīgas kinoteātrī „Splendid Palace" notiks Pateicības koncerts donoriem, kuri pērn visā Latvijā ziedojuši asinis un asins komponentus.
Koncertā piedalīsies: Ieva Akuratere, Matīss Akuraters un Aivars Hermanis, „DAGAMBA", Jānis Stībelis, Jenny May, Kārlis Kazāks, koris „Balsis" un Annija Putniņa. Koncertu vadīs Zigfrīds Muktupāvels.
Dalība ir jāpiesaka līdz 24. janvārim, zvanot uz tālruni 67408878 vai rakstot uz [email protected].
17.01.2017.