Šodien, 5. decembrī, divās Madonas skolās notiek aktivitātes, saistītas ar svešvalodām.
Pulksten 11 Madonas Valsts ģimnāzijā sāksies Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Varakļānu novada apvienības angļu valodas olimpiāde 11., 12. klasei. Savukārt Madonas pilsētas 1. vidusskolā pulksten 13 paredzēts pasākums „Niklausa dienu gaidot", kas domāts 5.-12. klašu skolēniem un pedagogiem. Pasākuma gaitā izskanēs cita svešvaloda – vācu valoda.
Autore: INESE ELSIŅA