„Stars" jau rakstīja, ka no 28. līdz 31. oktobrim Madonā 17. reizi notiks muzikāls pasākums „Ģitāristu sesija".
Četru dienu laikā ikviens interesents varēs pilnveidot un attīstīt savas muzikālās prasmes kādā no piecām radošajām grupām: ģitāristi, basģitāristi, bundzinieki, taustiņistrumentālisti, vokālisti un akustiskie ģitāristi.
Lai noskaņotos rudens sesijai, interesentiem tiek piedāvāts raidījumu cikls „„Ģitāristu sesijas" aizkulises", ko raidīs Re:TV programmā šādos laikos: 19. oktobrī pulksten 14 – 1. raidījums „Vēsturisks apskats"; 20. oktobrī pulksten 14 – 2. raidījums „15 gadu jubilejas sesija"; 26. oktobrī pulksten 14 – 3. raidījums „Izcili koncerti", 27. oktobrī pulksten 14 – 4. raidījums „Ar mūziku par mūziku". Kā informē „Ģitāristu sesijas" organizators Imants Pulkstenis, minētās pārraides redzēs visā Latvijā – „Lattelecom" Interaktīvajā TV pamata pakā un „Lattelecom" Virszemes TV ekonomiskajā pakā, kā arī Valmieras kabeļtelevīzijās.
Autore: INESE ELSIŅA