21. februārī Madonas novada bibliotēkā notiks bibliotēku darbinieku ikmēneša seminārs.
Vispirms bibliotekāri tiks iepazīstināti ar jaunāko e-pakalpojumu un dažādu valsts izveidoto e-iespēju jomu, uzskatāmi demonstrējot dažādu risinājumu piedāvātās iespējas, kas var noderēt bibliotekāriem personīgi un konsultējot bibliotēkas apmeklētājus.
Tiks sniegta informācija par e-parakstu un datora sagatavošanu, lai bibliotēkās apmeklētājiem ir pieejams dators (datori) ar visu nepieciešamo programmatūru un viedkaršu lasītāju e-paraksta izmantošanai dažādu formalitāšu kārtošanā. Izskanēs informācija par to, kā e-parakstam pieteikties un aktivizēt pie e-ID kartēm.
Bibliotēku pārstāvji tiks nodrošināti ar informatīvajiem materiāliem, lai bibliotēkas apmeklētājiem būtu pieejama visa nepieciešamā informācija par e-pakalpojumiem un portāliem, kas piedāvā e-pakalpojumus. Tāpat tiks sniegta informācija, kur šādi materiāli (bukleti, rokasgrāmatas un video) ir pieejami.
Semināra otrajā daļā Madonas novada bibliotēkas direktore Imelda Saulīte, direktores vietniece metodiskajā darbā Daiga Puķīte runās par bibliotēku darbu 2013. gadā un tālāku darbības attīstību, savukārt EDIC Madonas filiāles vadītāja Daiga Lapiņa pakavēsies sarunā par Eiropas Savienības (ES) jautājumiem, dzīves kvalitāti ES, Eiropas Parlamenta vēlēšanām un citām aktualitātēm.
No pulksten 10 līdz 14.30 bibliotēkā darbosies IK „Virja" grāmatu galds.
Autore: INESE ELSIŅA