8. septembrī pēc Sv. Mises Madonas katoļu baznīcā prāvests Tomass Zieļonka draudzei paziņoja, ka Varšavas saleziāņu kongregācijas centra vadītājs atsauc viņa kalpošanu Madonā.
Nav pagājis pat gads, kopš arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs Tomasu Zieļonku – vienīgo svētā Jāņa Bosko saleziāņu kongregācijas priesteri Latvijā – uzaicināja kalpot Madonas draudzē. Prāvesta paveiktais un tuvā nākotnē iecerētais darbu saraksts ir vērienīgs un plašs. Jo vairāk tāpēc draudze negaidīto informāciju par prāvesta iespējamo maiņu pārvērtusi aicinājumā piedalīties draudzes gavēnī un lūgšanās par Tēvu Tomasu. – Lai notiek Dieva prāts! Mēs esam viena Kristus miesa. Baznīcā no piektdienas (11. septembra) līdz pirmdienai tiks vākti paraksti vēstulei Varšavas saleziāņu kongregācijas centra vadītājam ar lūgumu atļaut Tēvam Tomasam palikt Madonas katoļu draudzē par prāvestu, – teikts draudzes paziņojumā.