Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Par spīti krīzei strādāts ražīgi

Redakcija

Autors • 08.04.2013.

Burtu lielums

Turpinām „Stara" lasītājus iepazīstināt ar bijušā Madonas rajona teritorijā izveidoto novadu domju deputātu plāniem saistībā ar vasarā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Šoreiz pievēršamies Ērgļu novadam, kur pašvaldības domē 2009. gada 6. jūnijā tika ievēlēti deputāti no trim vēlētāju apvienībām – „Mēs Ērgļu novadam" (7 deputāti), „Novadnieki" (4 deputāti) un „Vienoti Ērgļu novadam" (2 deputāti).

Objekti jāpiepilda ar saturu
Līdzīgi kā citu novadu domju priekšsēdētāji, arī ilgus gadus Ērgļu pagasta un vēlāk novada vadītāja amatā esošais Guntars Velcis (ievēlēts no apvienības „Mēs Ērgļu novadam" saraksta) ir nolēmis kandidēt pašvaldību vēlēšanās.
– Veidojam vēlētāju apvienību, kuras pamatā būs jau esošie deputāti, taču sarakstā netrūks arī jaunu seju, jo viss plūst un mainās, – pastāstīja Guntars Velcis.
Laika periodu kopš iepriekšējām vēlēšanām domes priekšsēdētājs par spīti Latviju skārušajai krīzei nosauca par ļoti ražīgu.
– Pašlaik veidojam padarīto darbu kopsavilkumu, un realizēto Eiropas projektu, apgūtās naudas un padarīto darbu ziņā tik ražīga posma pašvaldībā nav bijis kopš 90. gadiem, kad es uzsāku darbu. Ir asfaltētas vairākas ielas. Pārbūvētais saieta nams Sausnējā ir atguvis otro elpu. Jaunu saieta namu esam uzcēluši Jumurdā. Veikta ūdensvadu un kanalizācijas sistēmas rekonstrukcija, no jauna izbūvēti trotuāri un izveidoti rotaļu laukumi. Visu paveikto pat nav iespējams acumirklī atcerēties. Lielākais darbs ir veikts tieši būvniecībā un jau esošu objektu remontā. Esam paveikuši arī mērogos mazākas lietas, kā, piemēram, sakārtota estrāde, liels darbs ieguldīts arī citu ēku – kultūras nama un muzeju – sakārtošanā. Ir padomāts arī par aktīvās atpūtas cienītājiem – ierīkots skeitparks un hokeja laukums, uz kuru izmantošanu pat veidojas rindas. Esam sakārtojuši slēpošanas trasi, kur slēpotāju netrūkst, – padarītos darbus uzskaitīja domes priekšsēdētājs.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.04.2013.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px