Viduslatvijas reģionālā lauksaimniecības pārvalde (RLP) informē, ka e-prasmju nedēļas ietvaros tiks organizēti divi apmācības semināri par elektroniskās pieteikšanās sistēmas (EPS) lietošanu (www.latvija.lv) un e-parakstu.
Madonā apmācības EPS lietošanā, kas ir svarīgi, lai lauku saimnieki komunicētu ar LAD, pieteiktos platībmaksājumiem, paredzētas sadarbībā ar SIA „LLKC" Madonas nodaļu 19. martā pulksten 10.30 Madonā, Poruka ielā 2. Jēkabpils nodaļā (Bebru ielā 108) EPS apmācības notiks 21. martā. Piedalīsies Viduslatvijas RLP priekšsēdētāja vietnieks Valdis Mežsargs, kā arī Klientu apkalpošanas daļas un ES Tiešo maksājumu daļas pārstāvji.
Autore: IVETA ŠMUGĀ