Divas lieliskas ziņas sasniegušas laikrakstu „Stars" saistībā ar Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņu veikumu.
J. Norviļa Madonas mūzikas skolas kokles klases audzēknes (skolotāja Inese Ābola) vispirms guva panākumus valsts konkursa II kārtā Cēsīs. 1. vietu šai kārtā ieguva Guna Pūce, 2. vietu – Samanta Bobko. 11., 12. februārī Rīgā kokles spēlē notika valsts konkursa fināls, kurā Guna Pūce tāpat ieguva godpilno 1. vietu.
Savukārt, pateicoties J. Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņu panākumiem XXI Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju valsts konkursā (tajā piedalījās 213 jaunie mūziķi 15 instrumentu grupās, pārstāvot 60 mūzikas skolas), pūšaminstrumentu kategorijā starp visām Latvijas novadu mūzikas skolām J. Norviļa Madonas mūzikas skola ieguvusi 2016. gada skolas titulu.