Rīgā aizvadīts Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss.
Tajā no J. Norviļa Madonas mūzikas skolas piedalījās divas audzēknes: 5. flautas spēles klases audzēkne Kate Sabīne Lasmane (skolotājs Artūrs Grandāns, koncertmeistare Ija Voiniča) un 4. saksofona klases audzēkne Ilze Leve (skolotājs Andrejs Cepītis, koncertmeistare Jolanta Grase).
Kate Sabīne Lasmane visus iepriecināja ar otro labāko rezultātu 36 flautistu konkurencē, saņemot II vietas diplomu. Šim panākumam Kate mērķtiecīgi tika gatavota jau vairāku gadu garumā, par ko vislielākais paldies viņas skolotājam Artūram Grandānam. Liela nozīme arī saspēlei ar koncertmeistaru. Te jāuzteic skolotāja Ija Voiniča, kas ar savu profesionāli teicamo pavadījumu atbalstīja meitenes kvalitatīvo priekšnesumu.
Ilze Leve mūzikas skolā apgūst jau otro izglītības programmu. Pirms saksofona spēles viņa paguva izglītoties klavierspēlē pie skolotājas Līgas Cepītes un tagad pilda teicama koncertmeistara pienākumus skolas kamerorķestrī. Arī Ilze Rīgā parādīja labu sniegumu.
Autore: INGRĪDA GAILĪTE,
direktora vietniece mācību darbā