26. janvārī Madonas mūzikas skolas Laimas zālē notika akcijas „Palīdzēsim skolassomai!" pirmais atskaites pasākums. Uzņēmēju atbalstītie mūzikas skolas audzēkņi sniedza muzikālus priekšnesumus, bet mākslas skolas un bērnu un jauniešu centra audzēkņi bija izstādījuši savus darbus.
Akcija „Palīdzēsim skolassomai!" sākās 2010. gada augustā, kad uzņēmēji un iedzīvotāji tika aicināti ziedot trūcīgo bērnu interešu izglītības atbalstam, bet vecāki – aizpildīt akcijas pieteikuma anketas. Akcijā pieteicās 11 bērnu, kas mācās Madonas mūzikas skolā, 5 – Madonas mākslas skolā, 1 – Madonas bērnu un jauniešu centrā, 1 – Madonas kultūras namā. Uzņēmēji, iedzīvotāji un draudze saziedoja Ls 900 interešu izglītības atbalstam. Pateicamies par finansiālo atbalstu: SIA „A. A. Mežmalas", SIA „Konsole AB", SIA „Madonas būve", SIA „Nodokļu Konsultatīvais Birojs", SIA „Audita grupa", SIA „Santexo", SIA „Jēkabpils būve", SIA „Li & Ko", Madonas adventistu draudzei, Annai Jukšai un Birutai Svārpstonei.
Pasākuma ievadā tika dots vārds uzņēmēju pārstāvei Neldai Janovičai, kas aicināja šo laiku uztvert kā iespēju laiku un neapjukt, bet ar mīlestību darīt savu darbu, rūpēties par tuvāko apkārtni. Uzņēmēja dalījās atziņā, kas arī viņai pašai ir palīdzējis sasniegt mērķus: „Ja skaidri zināt, ko gribat, pietiek pacietības un neatlaidības, tad jūs noteikti to sasniegsit."
17 bērniem īstenojušies viņu mazie sapnīši. Finanšu ir pietiekami, lai arī mācību gada otrajā pusgadā viņiem sniegtu iespēju apmaksāt pulciņus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.01.2011.
Autore: EGITA KUBLIŅA
AUTORES foto