Ik pa laikam ar laikraksta "Stars" starpniecību esam informējuši par Katoļu baznīcas organizētajām Jauniešu dienām dažādos mērogos – gan Latvijā (arī tepat Madonā), gan pasaulē.
Arī šogad notiks Jauniešu dienas, turklāt ievērības cienīgas, jo pāvests Benedikts XVI no 16. līdz 21. augustam ticīgos jauniešus no visiem pieciem kontinentiem ir aicinājis sapulcēties Madridē.
Priesteris Rihards Rasnacis un Madonas jaunieši ir apņēmības pilni turp doties un izveidot grupu aptuveni 50 cilvēku sastāvā, tādēļ šobrīd aktīvi tiek informēti un aicināti brauktgribētāji.
Ar šādu nolūku 18. martā Madonas pilsētas 1. vidusskolā viesojās četri jaunieši no jaundibinātā Vidzemes katoļu jauniešu centra, kas arī turpmāk koordinēs sagatavošanos Vispasaules Jauniešu dienām Madridē. Vidusskolēniem tika rādīta filma par Jauniešu dienām, sniegta informācija par iespējām turp nokļūt. Svētceļojumu veidos divi posmi: sagatavošanās nedēļa no 10. līdz 16. augustam kādā no Spānijas diecēzēm un Jauniešu dienas Madridē no 16. līdz 21. augustam. Tātad kopumā prom no mājām tiks pavadītas nepilnas divas nedēļas. Jauniešiem no Latvijas, tātad arī madoniešiem, tiek piedāvāts sagatavošanās nedēļu pavadīt Pamplonas diecēzē Spānijas ziemeļos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.04.2011.
Autore: AGNESE LIEPIŅA