"Stara" redakciju vakar, 29. decembrī, sazvanīja vecmāmiņa no Vestienas, lai teiktu paldies par brīnišķīgo dievkalpojumu Barkavas katoļu baznīcā.
– Pirmo reizi uz Barkavas katoļu baznīcu kopā ar meitu aizbraucām 2013. gada 24. decembrī, – stāstījumu uzsāka zvanītāja. – Cik tur ir brīnišķīga aura un mācītājs Rolands Abrickis! No tā jaukuma šā gada maijā Barkavas baznīcā nokristījām mazdēliņu – mana dēla dēlu. Šogad 24. decembrī uz Barkavas dievnamu svētvakarā devāmies jau visa paplašinātā ģimene: dēls, vedekla, meita, mazdēls un es. Un atkal izjutām to jaukumu un brīnišķīgumu. Priesteris Rolands ir cilvēku cilvēks, mācītāju mācītājs. Mazdēliņam 3. decembrī palika gadiņš, un tādu kā viņš – mammai vai tētim uz rokas – baznīcā bija ļoti daudz. Tas nozīmē, ka te nāk visi kopā ar ģimenēm – gan vecāka gadagājuma cilvēki, gan jaunieši, gan bērni. Jauks bija bērnu koncerts pirms mises un visa dievnamā valdošā atmosfēra. Tagad arī manai ģimenei tā kļūs par tradīciju – Ziemassvētku vakarā apmeklēt Barkavas katoļu baznīcu. Neko sliktu nevaru teikt arī par Ērgļu katoļu baznīcu un Vestienas baznīcu, bet Barkava ir daudz, daudz pārāka. Ziemassvētku vakarā baznīca no altāra līdz pat durvīm bija pārpilna. No labestīguma visi bija kā apgaroti, – stāstījumu noslēdza vecmāmiņa no Vestienas.