Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Paldies par dāvāto sirds siltumu!

STAŅISLAVA POMMERE, Madonas pansionāta sociālā darbiniece

Autors • 08.01.2015.

Paldies par dāvāto sirds siltumu!
Burtu lielums

Svētku burzma jau garām, un Madonas pansionātā sākusies parasta ikdienas dzīve. Tomēr gaisā vēl virmo prieks par skaisti pavadītajiem Ziemassvētkiem, jo vecajiem ļaudīm Ziemassvētki ir visvairāk gaidītie, sirdij tuvākie un vismīļākie svētki – svētki no bērnības zemes.

Dažiem cilvēkiem visvairāk ir paticis luterāņu draudzes dievkalpojums, citam prieku sagādājusi kopīgā Ziemassvētku balle, kurā skaistu koncertu sniedza skolotājs Artūrs Grandāns, vēl kādam – Lauteres kultūras nama tradīciju ansambļa „Mežābele" skanīgās dziesmas un jautrais skečs. Kā katru gadu arī šajos Ziemassvētkos pie mums ciemojās Madonas Jauniešu domes jaunieši, kas pansionātā ienesa piparkūku smaržu, Madonas bērnu un jauniešu centra grupa „Kodoliņš", kuru darinātās sniegpārslas un sniega bumbas telpās radīja ziemas noskaņu, un Madonas Valsts ģimnāzijas jauniešu darinātie eņģeļi ikvienu vedināja uz gaišām domām, viesa mieru dvēselē.

Gadumija ir laiks, kad mēs visi atceramies aizejošā gada spilgtākos notikumus, dalāmies sirsnībā un priekā. Uzsākot darba gaitas jaunajā – 2015. – gadā, Madonas pansionāta iemītnieki un darbinieki vēlas pateikt sirsnīgu paldies visiem tiem atsaucīgajiem un brīnišķīgajiem cilvēkiem, kuri dažādos svētkos ir bijuši kopā ar mums un iepriecinājuši gan ar dziesmām, gan dejām, gan dažādām izrādēm. Mīļu paldies par regulāriem koncertiem mūsmājās mēs sakām J. Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņiem un skolotājam Artūram Grandānam, Sarkaņu pagasta vokālajam ansamblim „Rondo" un Dzelzavas pagasta vokālajam ansamblim „Variants", Madonas BJC jauniešiem un grupai „Kodoliņš", jauniešiem no Madonas luterāņu draudzes, Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolotājai Anitai Vabulei un viņas audzēkņiem, Aronas pagasta PII „Sprīdītis" kolektīvam, katoļu draudzes ansamblim Daces Sinātes vadībā, Madonas pilsētas PII „Saulīte" un PII „Kastanītis" kolektīvam, dzejniecei Regīnai Paeglei, AS „Lazdonas piensaimnieks" un citiem mūsu atbalstītājiem.
Vēlam visiem jaunajā gadā labu veselību, labklājību, prieku un pāri visam mīlestību!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px