Septembra beigās laikraksts „Stars" rīkoja ikgadējo Medus loteriju, kurā gardos un veselīgos trauciņus ar medu laimēja vairāki mūsu uzticamie lasītāji – abonenti. Ierodoties pēc savas balvas, Lidija Vīksne no Aiviekstes vēlējās publiski veltīt labus vārdus gan loterijas rīkotājiem, gan atbalstītājiem – medus vācējiem.
– Visu daudzo lasītāju vidū laimēt balviņu – tā ir liela un necerēta veiksme. Kā reiz bija svecīšu vakars, un pazīstamie nāca klāt mani un vīru apsveikt. Sākumā nesapratu, par ko. Vienmēr gan sekojam līdzi Medus loterijas norises atspoguļojumam laikrakstā „Stars", bet šoreiz savu vārdu nebiju pamanījusi. Pēc tam vēlreiz ieskatījos avīzē – un patiesi: esam laimējuši! – patīkamo pārsteigumu atminas Lidija. – Vēlos pateikt lielu paldies gan Medus loterijas organizatoriem, gan medus vācējiem, jo medus kvalitāte ir patiešām augsta. Arī paši esam iepriekš iegādājušies Edgara Kramfta, Jāņa Puriņa vākto medu, tāpat prieks par jaunajiem medus vācējiem, kas nākuši klāt. Paldies ikvienam, kas ziedo medus burciņas un spainīšus loterijai – tas šajā rudenīgajā laikā ļoti noder mūsu veselības stiprināšanai!
Redakcijas piezīme. Aicinām izņemt saldās balvas Elgu Aleksandrovu (Varakļāni), Valdi Vaišļu (Madona), Mārīti Stipro (Madona) un Sofiju Maču (Lubāna).