27. septembrī Madonas pilsētas sporta centrā Madonas novada sporta skolotāju metodiskā apvienība uz Olimpisko dienu bija sapulcinājusi novada skolu komandas.
1.-4. klašu grupā piedalījās 10 komandu, 5.-9. klašu grupā – 14 komandu, bet 10.-12. klašu grupā – 5 komandas.
Olimpiskā diena iesākās ar atklāšanas parādi, ko vadīja sporta skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Ērika Pomere, ar ziņojumu goda viesim – Olimpisko spēļu dalībniekam Jēkabam Nākumam. Olimpisko karogu pacēla pagājušā gada kopvērtējuma uzvarētāji no Madonas pilsētas 1. vidusskolas un Praulienas pamatskolas. – Mēs, olimpieši, esam kā liela, sportiska ģimene, un, piedaloties Olimpiskajā dienā, pārņem īpaša izjūta. Šī Olimpiskā diena ir veltīta sportam kopā ar ģimeni. Ģimene mums katram ir mājās. Taču arī sportā, runājot par komandu, par klasi, par skolu, mēdz lietot apzīmējumu "ģimene". Vēlu, lai sports būtu kopā ar katru ģimeni, lai vienmēr būtu moži, labā garastāvoklī, – skolēniem sacīja Jēkabs Nākums.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.10.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto