3. oktobrī Cēsīs notiks Vidzemes nevalstisko organizāciju (NVO) forums, kurā iecerēts pulcēt NVO no plašā Vidzemes reģiona.
Forums būs gan iespēja satikties dažādās vietās un jomās strādājošām NVO, gan izdevība palepoties ar saviem sasniegumiem un smelties idejas no citviet paveiktā, gan vieta, kur uzzināt aktuālo informāciju par NVO pieejamo finansējumu un atbalsta programmām.
Organizācijas savu dalību Vidzemes NVO forumā var pieteikt līdz 20. septembrim.
Savstarpējā sadarbība un jaunu kontaktu veidošana ir atslēga nevalstiskā sektora nākotnei. Pat ja ar Vidzemes reģionu saprotam vien sešu bijušo rajonu teritorijas, nereti jāatzīst, ka ikdienas saskarsme beidzas līdz ar pagasta vai varbūt novada robežām. Foruma mērķis ir aicināt reģiona organizācijas pie viena galda, lai veicinātu pieredzes apmaiņu, sadarbību un radītu kopīgu vīziju par NVO nozīmi reģiona attīstībā.
Forums notiek projekta „Pilsoniskas sabiedrības stiprināšana Vidzemē 2012" ietvaros.
Autore: INESE ELSIŅA