2. jūni jā Madonas pi lsētas 1. vidusskolā nevalstisko organizāciju, biedrību un sabiedrības pārstāvji tiek aicināti uz Vidzemes NVO forumu 2009 "Būsim pazīstami – NVO!".
Pasākums notiek Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas atbalstītā projekta "Madonas nevalstisko organizāciju atbalsta centra darbības kvalitātes un kapacitātes tīkla attīstībai" ietvaros.
Foruma organizatori – Madonas NVO atbalsta centrs un Madonas Invalīdu atbalsta centrs.
Kā informē Madonas NVO atbalsta centra valdes priekšsēdētāja Raita Sondore, foruma gaitā paraudzīsimies, ko 10 gados paveikušas Vidzemes reģiona NVO, uzklausīsim, kādas mēs redzam NVO 2013. gadā. Foruma ievadā no pulksten 10 līdz 11 paredzēta reģistrācija, NVO izstādes stendu iekārtošana. Pulksten 11 būs deju grupas "Mazais cilvēciņš" priekšnesums, foruma atklāšana, uzrunas. "No kurienes
nākam un kur mēs esam?" – uzzināsim par Madonas NVO atbalsta centra paveikto 10 gados. Ieplānotas Vidzemes reģiona NVO prezentācijas, kafijas pauze, "apaļā galda" diskusija "NVO vieta un loma jaunajos novados". Pēc tam – darbs grupās, grupu darba prezentācijas, foruma noslēgumā – apkopojums.
Autore: IVETA ŠMUGĀ