Ceturtdien, 24. februārī, kad Madonā ieradīsies Veselības ministrijas izveidotā darba grupa, lai gūtu ieskatu slimnīcas darbībā, notiks pikets Madonas slimnīcas aizstāvībai.
– Pikets ir saskaņots ar Madonas novada pašvaldību. Tas notiks no pulksten 13 līdz 15 laukumā pie Madonas slimnīcas uzņemšanas nodaļas. Piedalīties piketā tiek aicināti visi Madonas slimnīcas aizstāvji gan no Madonas pilsētas, gan Madonas novada pagastu pārvaldēm, gan citiem novadiem, lai vēlreiz apliecinātu atbalstu Madonas slimnīcas saglabāšanai pašreizējā statusā un iedzīvotājiem arī turpmāk būtu pieejama neatliekamā stacionārā medicīniskā palīdzība un ārstēšana iespējami tuvu dzīvesvietai. Uz piketu tiek aicināti visi, kas vien vēlas un kas šajā laikā var ierasties Madonā, – vaicāta par iecerēto aktivitāti, „Staram" uzsvēra Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības valdes locekle Jeuženija Adamoviča. Paredzams, ka Veselības ministrijas izveidotā darba grupa Madonā varētu ierasties ap pulksten 14.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.02.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto