Kā jau iepriekš tika solīts, ar patiešām krāšņu dzimšanas dienas koncertu „Kad mīlas liesmas deg" skatītājus 31. janvārī priecēja Austrumu deju studijas „Ugunspuķe" (vadītāja Gunta Dreimane) dejotājas.
Kaut ārā vēl stindzināja janvāra sals, Madonas kultūras nama telpās virmoja austrumniekiem raksturīgs karstasinīgums, emocijas un temperaments. Vēl pirms eksotiskā deju soļa klātesošos sagaidīja „Šeherezāde", lasot pasakas, savukārt pie skatuves puiši austrumnieciskos tērpos izspēlēja temperamentīgas ainiņas.
Ikvienu skatītāju pārņēma prieks un apbrīna, vērojot pārdomātos, sievišķīgos un koķetos deju studijas „Ugunspuķe" priekšnesumus. Deju starplaikos skatījām operatora Kārļa Kumsāra uzfilmētos humora pilnos videorullīšus ar „Ugunspuķes" dalībniecēm un koncerta vakara vadītāju Kalvi Zaubi galvenajās lomās. Vakaru režisēja Inese Zīle.
Koncertu bagātināja viesi – deju studijas: „Melnā Pērle" no Smiltenes, „Oreo" no Bērzaunes, mūsdienu un eksotisko deju kolektīvs no Vestienas pamatskolas, Rudīte Pavlovska no „Alf Leyla wa Leyla" Sauleskalnā.
Autore: LAURA KOVTUNA
AGRA VECKALNIŅA foto