Noslēdzies Vidzemes policijas rīkotais dzejoļu konkurss "Droši uz skolu!", un apbalvoti tā uzvarētāji.
Konkursā piedalījās bērni no 27 izglītības iestādēm, un tika saņemti 188 dzejoļi par drošību.
Jāteic, ka konkursā labi veicies arī Madonas novada skolēniem. Tā 1.-2. klašu grupā 2. vietu ieguvis Bērzaunes pamatskolas 2. klases audzēknis Rikardo Markuss Bajārs. 3.-4. klašu grupā pirmo vietu ieguvis Madonas pilsētas 2. vidusskolas 3. klases skolnieks Alens Ivanovs , bet otro vietu – Mārtiņš Pilsums no Bērzaunes pamatskolas. Savukārt 7.-9. klašu grupā pirmo vietu ieguvis 9. klases skolnieks Lauris Ruško no Liezēres pamatskolas.
Konkursa organizētāji informē, ka Runcis Rūdis un Bebrs Bruno kopā ar policistiem ceļoja pie uzvarētājiem un apbalvošanas pasākumi notika līdz 19. novembrim.