Trešdien, 22. janvārī, ar izlozi noslēdzās laikraksta "Stars" rīkotā loterija mūsu avīzes abonētājiem. Pavisam tika noskaidroti 20 balvu – 10 dāvanu karšu un 10 elektropreču – ieguvēji un galvenās balvas – 100 eiro – laimētājs.
Izlozē galveno balvu – 100 eiro – laimēja mūsu avīzes "Stars" lasītāja, madoniete Velta Pilāte. 20 citas balvas – gan dāvanu kartes, gan mājsaimniecībā noderīgas sadzīves lietas – to laimīgie saņēmēji aizvedīs uz savām mājām Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadā.
Tradicionāli loterijai gatavojāmies jau laikus, kopš rudens, saņemot LR Finanšu ministrijas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas apstiprinājumu par loterijas sarīkošanu (Nr. 6659), iegādājoties dāvanu kartes un elektropreces. Lai piedalītos loterijā, vispirms bija jāpasūta laikraksts "Stars" 2014. gada vismaz 3 mēnešiem un līdz 15. janvārim jāatsūta uz redakciju aizpildīta loterijas dalībnieka kartīte.
Viesos uz redakciju, kā jau ierasts, rīkojot loterijas izlozi, uzaicinājām sadarbības partnerus – pasta darbiniekus. Šoreiz pie mums ieradās AS "Latvijas Pasts" pasta nodaļas "Madona-1" piegādes operatore Ingrīda Kalniņa, klientu apkalpošanas operatore Aina Priževoite un motorizētās pasta piegādes pastniece Bērzaunes pagasta Sauleskalnā Laima Pudule.
Pasākumu atklāja laikraksta "Stars" redaktore Baiba Miglone, uzsverot: – Labākās tradīcijas ir tās, kas saglabājas cauri gadiem. Arī "Stara" loterija laikraksta abonentiem ir viena no tādām. Tie, kas atsūtīja savas loterijas dalībnieka kartītes, ir pauduši savu atbalstu tradīcijai, ar ko iesākam jauno gadu, kad visi ceram kaut ko laimēt.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.01.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto