27. aprīlī no pulksten 10 Madonas bērnu un jauniešu centrā (Raiņa ielā 12) biedrība „Roku rokā" aicina piedalīties spēļu un rotaļu apmācību seminārā „Spēlēju. Rotaļājos. Mācos".
Aicināti esošie vai topošie nometņu vadītāji un citi interesenti, sākot no 18 gadu vecuma.
Semināru vadīs Vita Karule no Āra dzīves apmācību centra „Pelēkais vilks", kas jau 11 gadu ir organizējusi un vadījusi bērnu nometnes.
Programmā paredzēts apgūt sadarbības spēles un uzdevumus; atjautības, domāšanas un spriešanas spēles; reakcijas, novērošanas, meklēšanas, pielavīšanās spēles; tumsas spēles. Programma balstīta uz interaktīvām darbības metodēm, dalībniekiem pašiem kompetentu vadītāju vadībā apgūstot rotaļas un spēles. Pieteikšanās līdz 22. aprīlim, rakstot uz e-pastu [email protected].
Autore: INESE ELSIŅA