Šonedēļ – no 3. līdz 7. jūnijam – Madonā rit Madonas bērnu un jauniešu centra audzēkņu dienas nometne „Vasarraibumi".
2.-4. klases skolēni, kopskaitā 12, no pusdesmitiem rītā līdz puspieciem pēcpusdienā ir aktivitātēs nodarbināti un, pateicoties nodarbību maiņai, ieinteresēti notiekošajā. Nometnes tēma ir atbilstoša pilsētas svētku gaisotnei, jo tās nosaukums ir „Madona uz globusa". Līdz ar to ik dienu skolēni pēta, kā Madonas vārds tiek lietots ģeogrāfiskos nosaukumos Latvijā un pasaulē.
Iepazīšanās ar valstīm, kur var atrast Madonu, notiek, ne tikai klausoties skolotājos, bet arī pašiem izgatavojot kādu turienei raksturīgu lietu, ietērpjoties atbilstošā apģērbā vai nogaršojot eksotisku augli. Ar interesi skolēni darbojās pulciņos, kuru nodarbību saturs veltīts konkrētajai valstij.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.06.2013.
Autore: INESE ELSIŅA