Šīs nedēļas sākumā garāmejošo madoniešu uzmanību saistīja bērnu un jauniešu aktīva darbošanās laukumiņā pie lūgšanu kapelas. Arī vakar šeit vēl norisinājās Septītās dienas adventistu draudzes jauniešu rīkotās radošās nodarbības jeb „Lūgšanu stacija", kurā atraktīvā veidā tika apgūts zemes radīšanas stāsts.
Septītās dienas adventistu draudzes mācītājs Agris Bērziņš atklāja: – Pašlaik draudzes jauniešiem, pusaudžiem no visas Latvijas Madonā norisinās kopā sanākšana. Viņi gribēja darīt ko labu, un šī ir viena no iespējām iepriecināt bērnus, kā arī pievērst viņu uzmanību lietām uz augšu, ne tikai uz ikdienu, izklaidi, datoriem un tamlīdzīgi. Tā, lai viņiem būtu interesanti arī brīvlaikā, pie reizes padomājot, ka tas viss ir Dieva veidots un radīts. Arī mūs ikkatru Dievs ir veidojis radošu, tā nu šajā radošajā darbnīcā bija visas iespējas to atklāt.
Pārsvarā pie „Lūgšanu stacijas" telts piestāja un aizrautīgi savu darbiņu pēc gatava paraudziņa izgatavoja bērni vecumā līdz 10 gadiem. Viņiem palīdzēja „Ceļa meklētāju" kluba direktore Anna Gerasimova un palīdze Ieva Birziņa no Cēsīm: – Svētdien bija pirmā „Lūgšanu stacijas" diena, kurā pārrunājām gaismas radīšanu, radoši darbiņos apspēlējot krāsas, jo bez gaismas mēs neieraudzītu pasaules krāšņumu, neieraudzītu un neatšķirtu nevienu krāsu. Otrajā dienā tika atdalīts ūdens debesīs, mākoņos, atmosfērā no tā, kas ir uz zemes. Izgatavojām glezniņas ar pūkainiem mākoņiem. Pārrunājām arī trešo radīšanas dienu par zemi, augiem – bērni izgatavoja papīra puķes. Vakar bija darbošanās, akcentējot debesu spīdekļus sauli, mēnesi, zvaigznes, kā arī zivis un putnus.