Pagājušajā nedēļā ar laikrakstu „Stars" sazinājās vairāki autobraucēji, kuri bija kļuvuši par pirmajiem „upuriem" Madonas pilsētas robežu „pārcelšanai" – sakarā ar jaunuzbūvēto rotācijas apli Rūpniecības un O. Kalpaka ielas krustojumā tagad zīme „Apdzīvotas vietas sākums" uz balta fona atrodas šajā vietā. Līdz ar to ir spēkā ātruma ierobežojums 50 km/h.
Pagājušajā nedēļā ar laikrakstu „Stars" sazinājās vairāki autobraucēji, kuri bija kļuvuši par pirmajiem „upuriem" Madonas pilsētas robežu „pārcelšanai" – sakarā ar jaunuzbūvēto rotācijas apli Rūpniecības un O. Kalpaka ielas krustojumā tagad zīme „Apdzīvotas vietas sākums" uz balta fona atrodas šajā vietā. Līdz ar to ir spēkā ātruma ierobežojums 50 km/h.
„Esmu neizpratnē par Madonas pilsētas teritorijas ceļa zīmes pēkšņo pārvietošanu, kas iepriekš bija netālu no stadiona, bet tagad Madonas pilsētas ceļa zīme atrodas pie jaunizbūvētā apļa, krustojumā uz Lazdonu un Praulienu. Saprotu, ka tas noticis jaunā apļa izbūves dēļ, bet par šīm izmaiņām iedzīvotāji tomēr bija jāinformē un jābrīdina, nevis kā tagad – šai ceļa posmā intensīvi patrulē policijas darbinieki un tikai raksta soda protokolus. Cilvēcīgāk būtu, ja policisti, apturot šoferus, sākumā mutiski pabrīdinātu par jaunajām izmaiņām uz ceļa," tā raksta Madonas iedzīvotāja Santa.
Arī kāds cits šoferis atklāj, ka pagājušajā nedēļā knapi ticis cauri ar brīdinājumu, jo Madonā pa O. Kalpaka ielu, kā ierasts, iebraucis lielākā ātrumā nekā 50 km/h. „Saprotams, neievēroju to, ka Madonas pilsētas ceļa zīme vairs neatrodas vietā, kur tā stāvējusi vairākus gadu desmitus. Tiku apstādināts, un vajadzēja krietni vien skaidroties, lai tiku cauri tikai ar brīdinājumu."
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.11.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
AGRA VECKALNIŅA foto