Kaut mazliet žēl,
ka gads ir atkal galā,
Tu tomēr smaidi –
jaunais nāk.
Lai laimes daudz,
Lai bēdas garām,
Ar prieku sirdī gadu sāc!
(K. Skujenieks)
Ziemassvētku vakarā apstājās laiks, lai mēs ieraudzītu zvaigžņu mirdzumu un mūsu tuvāko cilvēku mīlestības pilno skatienu, lai mēs sadzirdētu zvanu skaņas baznīcā, lai ieklausītos, kā mūsu bērni un mazbērni ar patiesu sajūsmu skaita Ziemassvētku dzejoļus, lai mēs saklausītu, ko saka mūsu sirdis.
Tuvojas gadu mija, tas ir laiks, kad sevī izvērtējam visa gada gājumu, kad cits citam vēlam spēku un izturību, mīlestību un ticību. Arī es jums visiem novēlu nepagurt un ticēt saviem spēkiem, būt stipriem, domāt labas un gaišas domas, dzīvot garīgi piepildītu un iekšēji bagātu dzīvi. Es gribētu teikt lielu paldies visiem Lubānas novada ļaudīm, kuri nav žēlojuši savu sirdsmīlestību, ir darījuši labus darbus, domājuši labas domas un rūpējušies par savu novadu.
Lai jaunais gads nāk ar mieru dvēselē, saticību ģimenē, gandarījumu darbā, lai sirdssiltums sasilda ikvienu, ko satiekam savā ceļā!
Autors: TĀLIS SALENIEKS,
Lubānas novada domes priekšsēdētājs