Turpmāk, izmantojot „Swedbank" internetbankā ieviesto jauninājumu, pašvaldību sociālo dienestu klientiem nebūs pašiem jāiet uz banku pēc papīra formāta dokumentiem.
Kā informē Labklājības ministrijas (LM) komunikācijas nodaļas vadītāja Marika Kupče, ministrija pozitīvi novērtē šādu iespēju pašvaldību sociālo dienestu klientiem. Tā ļauj nosūtīt savu konta pārskatu, kas ir apstiprināts ar bankas e-zīmogu", uz pašvaldības sociālā dienesta īpaši izveidotu e-pasta krātuvi.
LM atgādina, ka klientam, kas vēršas sociālajā dienestā pēc sociālās palīdzības vai sociālajiem pakalpojumiem, kuru piešķiršanai nepieciešams izvērtēt materiālo situāciju, ir jāiesniedz bankas konta pārskats par pēdējiem pilniem trim kalendāra mēnešiem. Pašvaldības sociālais dienests, pārliecinoties par klienta ienākumiem, atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam, pieņem lēmumu par klientam nepieciešamo sociālo palīdzību vai sociālajiem pakalpojumiem.
Pēc ministrijas ieskatiem, izmantojot internetbankas piedāvātās iespējas, ievērojami būtu atvieglota gan sociālo dienestu klientu, sociālo dienestu, gan arī pašu banku darba ikdiena, jo cilvēkiem nebūtu vairs jāiet uz banku pēc papīra formāta dokumentiem, tāpēc aicina arī citas bankas tuvākajā laikā izvērtēt iespējas ieviest šādu atvieglotāku sistēmu sociālā dienesta klientiem.