Šajā „Stara" numurā lasītājus turpinām iepazīstināt ar Madonas novada pašvaldības domes deputātu plāniem saistībā ar šā gada 1. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.
Viens no pašreizējā domes sasaukuma deputātiem, kas nolēmis kandidēt atkārtoti, ir no Tautas partijas saraksta ievēlētais AS „Sadales tīkls" remontu un celtniecības dienesta vadītājs Valdis Vucāns.
– Nu jau vairāk nekā 25 gadus esmu darbojies pašvaldībā – kā deputāts gan pagastā, gan tagad arī novadā. Arī nākamajā sasaukumā vēlētos turpināt uzsāktos darbus, ja tikšu ievēlēts. Esmu uzrunāts no vairākiem sarakstiem, bet man ir svarīga komanda, ar ko varētu turpināt darbu. Komandā ir jābūt līderim, kāds ir Andrejs Ceļapīters, kā arī profesionāļiem ar pieredzi pašvaldības darbā, kādi arī ir, manā skatījumā, „Vienotības" sarakstā, un tāpēc esmu piekritis balotēties no šī saraksta, – pamatoja Valdis Vucāns.
Izvēli par labu „Vienotībai" noteicis tas, ka partijas sarakstā ir uzaicināti piedalīties daudzi esošie novada deputāti, kuriem ir pieredze un kuri ir veiksmīgi sastrādājušies, līdz ar to tiek piedāvāta laba komanda uzsākto darbu efektīvai turpināšanai, kā arī jauniem izaicinājumiem, lai realizētu labās iespējas, ko dod tāds liels novads kā Madonas novads.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.02.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS