Noslēdzies mazumtirgotāja "Elvi" darbinieku konkurss "Savējie par savējiem", kas notika jau trešo gadu. Starp labākajiem "Elvi" darbiniekiem, kuri saņēma īpašu goda nozīmīti, ir arī SIA "DAA" Madonas veikala kasiere Sarmīte Tropiņa.
Viņa atklāj, ka uz darbu nāk ar prieku, un, ja uz ielas sastaptie cilvēki viņu sveicina, tātad pazīst. – Veikalā ir visa dzīve. Te redz, vai skaita vai neskaita naudu, ko atļaujas nopirkt gados vecie ļaudis, pensionāri, kāds kuram ir noskaņojums ikdienā un svētkos.
Uz vaicājumu par to, kas ir darbs pie kases, Sarmīte Tropiņa atbild, ka tas ir ne tikai darbs ar naudu un kases aparātu, tas ir darbs ar cilvēkiem: – Jā, cilvēki reizēm vēlas runāt tad, kad kasieris strādā ar naudu, un ir jākoncentrējas. Citreiz ir tā – darbojies, strādā, bet pircējam ir vairāki jautājumi, uz kuriem tiek gaidīta atbilde. Jābūt labam psihologam, lai novērtētu, ko katrs vēlas saņemt reizē ar pirkuma čeku un naudas atlikumu. No rīta, kad atveram veikalu, daudzi ieskrien, nopērk vajadzīgo un aizskrien. Taču dienā, kad nav preču pieņemšanas, nāk pensionārītes, un katrai gribas parunāties, ko izstāstīt – vai nu priecīgu, vai bēdīgu. Prasa arī ieteikumus, ko uzdāvināt, kādus saldumus izvēlēties mazbērnam. Bērns, kas atsūtīts iepirkties, ir priecīgs par "Elvi" konfekti, ko veikalā uzdāvinām. Par izrādīto uzmanību daudz laba saņemu arī pretī. Atceros, 9. decembrī, kad bija mana vārdadiena, iepriecināja negaidīts pircējas apsveikums, arī jaunajā gadā saņēmu vairāku cilvēku uzmundrinājumus un sveicienus.
Sarmīte Tropiņa vairāk nekā 20 gadu nostrādājusi valsts iestādē "Apsardze". Taču izdienas pensiju nesagaidīja, jo nāca reorganizācija.
– Tas bija grūts brīdis, jutos nevienam nevajadzīga. Bija pauze, sapratu, ka ir jāmeklē darbs, jo vecākā meita ir ieguvusi augstāko izglītību, bet jaunākā vēl studē Rīgas Stradiņa universitātē, ir jāpalīdz. Apmeklēju mācību centra "BUTS" organizētos bezdarbnieku kursus, ieguvu kvalifikāciju – mazumtirdzniecības komercdarbinieks. Kad kursus pabeidzu, izlasīju paziņojumu, ka veikalam Raiņa ielā 33a vajadzīga pārdevēja. Sāku strādāt veikalā "BAF", un visas teorētiskās zināšanas tika pārbaudītas praksē. Kad veikals likvidējās, konkrēti nezināju, kas būs tā vietā. Pircēji vaicāja: "Vai jūs mūs atstāsiet?" Teicu, ka būšu atpakaļ. Kad atklāja veikalu "Elvi", solījumu turēju, atgriezos. Jau ceturtais gads, kopš strādāju tirdzniecībā, un varu teikt, ka esmu gluži kā Raiņa ielas dzīvojamo māju kvartāla iedzīvotāja, esmu te piederīga. "Elvi" devīze ir "Par savējiem!". Līdz ar to visus pastāvīgos pircējus atpazīstu. Ja nav rindas, ir laiks parunāties. Lielveikalā, kur pie kases ir kā konveijerā, tā nekad nevarētu izpausties. Ir gadījies uzklausīt arī kritiku, bet to nevajag uztvert personīgi vai ignorēt. Cilvēki izsaka savu viedokli, ierosinājumus, ir atklāti, un taisnība – vienmēr var labāk. Ar visiem ir jāprot komunicēt, jāprot iziet no situācijām, kādas veidojas, – stāsta Sarmīte Tropiņa.
"Elvi" darbinieku konkurss "Savējie par savējiem" norisinājās no 2014. gada 3. novembra līdz 2015. gada 31. janvārim, un tajā piedalījās visi veikalu "Elvi" darbinieki – neatkarīgi no ieņemamā amata vai nostrādātā perioda. Balsot par labāko "Elvi" darbinieku varēja gan pircēji, gan "Elvi" strādājošie, un konkurss guva lielu atsaucību.
Sarmīte Tropiņa pateicas visiem konkursa "Savējie par savējiem" anketu iesniedzējiem, atbalstītājiem, vēlot saulainu un dzīvespriecīgu pavasari: – Ikvienam ir svarīgi, ka viņa darbu novērtē. Veikalā tos labos vārdus jau reti saņemam, tomēr mums ir tik atsaucīgi pircēji. Līdz dienai, kad saņēmu konkursa balvas, nevarēju iedomāties, ka pircēji mani tik ļoti atbalstīs, aizpildot konkursa anketas, un motivēs turpmākajam darbam.