Vakar redakcijā iegriezās madoniete Daina Vilciņa, lai pastāstītu par neparasto atradumu – naudas maciņu.
Ap pulksten 18 vakarā nākusi kopā ar vīru no dārziņa. Pie Madonas muzeja uz soliņa ieraudzījuši vientuļu naudas maciņu. Tā kā tuvumā neviena nav bijis, kam par atradumu pajautāt (vien pa gabalu redzēti puišeļi), nolemts nebūt vienaldzīgiem un maku neatstāt. Gan jau īpašnieks, kas šo naudas maku ir pazaudējis, tagad to meklē. Turklāt makā ir arī kredītkarte un citi dokumenti.
Nezinot, ko tālāk darīt ar atrasto maciņu, Dainas kundze nolēma to nogādāt avīzes redakcijā.
Īpašniekam pēc atrastā naudas maciņa griezties laikraksta "Stars" redakcijā Madonā, Saieta laukumā 2, reklāmas nodaļā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ