Šīs nedēļas nogalē, no 11. līdz 13. februārim, starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala" Rīgā notiks tūrisma gadatirgus "Balttour 2011". Madonas novada tūrisma piedāvājums tajā tiks reklamēts apvienotajā Madonas, Cesvaines un Ērgļu novada stendā.
Par gatavošanos ikgadējam tūrisma gadatirgum "Balttour" stāsta Madonas novada pašvaldības tūrisma informācijas centra vadītāja Sanita Soma: – Kopīgajā Vidzemes stendā būs apvienojies Madonas, Cesvaines un Ērgļu novads. Būsim kopā ne vien tāpēc, ka esam kaimiņi, bet arī tāpēc, ka mums ir kopīgs tūrisma ceļvedis. Domājot par apmeklētāju piesaisti, visi stendā strādājošie būs iejutušies dažādos tūrisma objektu personāžu tēlos. Piemēram, stendā būs sastopamas Cesvaines pils galma dāmas, būs atlaidies gudrais Kalsnavas arborētuma Putns, ieradīsies spilgtā "Pakalniešu" Mušmire ar saviem meža gudrību čemodāniem, kā arī saimes ļaudis no lauku mājas "Jurguci", "Meņģeļu" un "Braku" muzeja. Ikviens tūrisma uzņēmējs, par kuru ir informācija kopīgajā ceļvedī, aicināts papildināt stendu arī ar saviem reklāmas materiāliem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.02.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto no arhīva