Jūlija sākumā Labklājības ministrija (LM) nāca klajā ar priekšlikumu no nākamā gada ar pārcelšanās vai transporta pabalstiem atbalstīt bezdarbniekus, kuri no ekonomiski neaktīvām zonām gatavi pārcelties tuvāk darbavietai.
Priekšlikumu dažu nedēļu laikā jau ir paguvuši kritizēt gan Saeimas deputāti, gan pašvaldību pārstāvji, gan zemnieki, gan dažādas profesionālās organizācijas. Izteikt viedokli par LM priekšlikumu aicinājām arī vairākus vietējo pašvaldību vadītājus.
Plašāk lasiet lakrakstā STARS 01.08.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS