Pēc astoņu gadu pārtraukuma Madonā atgriežas konkurss par skaistākās meitenes un puiša titulu „Mis un Misters Madona 2013".
29. augustā notika konkursa dalībnieku atlase, savukārt rīt, 26. oktobrī, Madonas kultūras namā risināsies konkursa fināls.
Laikraksts „Stars", publicējot konkursantu publicitātes foto, rosināja lasītājus nobalsot par savu simpātiju. Par katru no dalībniekiem saņēmām lasītāju atsūtītās anketas, un sarīkojuma laikā paziņosim, konkrēti kuri jaunieši (meitene un puisis) iegūs „Stara" simpātiju balvu.
Aicinot balsot par jauniešiem, norādījām, ka divi laimīgie, kas atbalstīja konkursantus ar savām balsīm, varēs uz konkursa „Mis un Misters Madona 2013" norisi saņemt ielūgumus. Izlozē noteicām, ka uz pasākumu 26. oktobra vakarā ar ielūgumu aicinātas doties: Antra Pole un Džineta Ceimere. Lūgums piektdien sazināties ar „Stara" redakciju (t. 64823126)!
Autore: INESE ELSIŅA