Ekonomikas ministrs Artis Kampars rīt, 19. martā, Madonas novada domes sēžu zālē tiksies ar uzņēmējiem, turpinot diskusiju ciklu „100 jautājumi ekonomikas ministram Artim Kamparam par valsts atbalstu uzņēmējdarbībai", „Staru" informē Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Daiga Elga Ābola.
Līdz ar šo vizīti ekonomikas ministrs turpina jau uzsākto tradīciju – regulāru tikšanos ar uzņēmumiem, lai klātienē informētu par aktualitātēm ekonomikā, atbalsta mehānismiem uzņēmējdarbībā un uzņēmēju ieguvumiem no tiem, kā arī uzklausītu uzņēmumu pieredzi krīzes pārvarēšanā un priekšlikumus uzņēmējdarbības veicināšanā.
– Visi uzņēmēji tiek laipni aicināti piedalīties šajā pasākumā. Tā būs iespēja padalīties ar sava uzņēmuma pieredzi, kā arī klātienē uzdot jums interesējošos jautājumus ekonomikas ministram, – aicina Daiga Elga Ābola, piebilstot, ka tikšanās ar ekonomikas ministru Madonas novada domes sēžu zālē (Saieta laukumā 1) būs kā jautājumu-atbilžu sesija.
Pēc tam ekonomikas ministram Artim Kamparam ir ieplānota saruna laikraksta „Stars" redakcijā, kā arī SIA „Madonas poligrāfists" apmeklējums.
Bet vizīte Madonas novadā ekonomikas ministram sāksies ar piedalīšanos informatīvajā seminārā "ERAF aktivitāte "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi"". Ieplānota arī tikšanās ar madonas novada pašvaldības amatpersonām un domes deputātiem.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA