Miķeļdienā, 29. septembrī, visas dienas garumā – no pulksten 11 līdz 17 – visi tiek aicināti uz Miķeļdienas svinēšanu Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs.
– Telpās, kur eksponētas vācu mākslinieku gleznas, veidosim krāsu, smaržu, garšu un prieka kompozīcijas par godu mūsu Latvijas bagātajam rudenim.
Materiāli darbam būs jau sarūpēti, bet var līdzi ņemt kādu mīļu vai ēdamu dārzeni, augli vai ogu. Tos varēsim pētīt arī tuvāk ar „vairojamo glāzi" (palielināmais stikls, arī – lupa) no muzeja krājumiem, – uz pasākumu rosina posties muzeja mākslas izstāžu organizatores v. i. Danute Vēze, piebilstot, ka vārdadienas gaviļniekus gaida īpašs pārsteigums.
Autore: BAIBA MIGLONE