2012. gads iezīmēsies ar kārtējo Valsts meža dienesta (VMD) darba reorganizācijas modeli.
Ar jauno gadu mežniecību vairs nebūs, darbosies biroji, bet mežsargi pārtaps par mežziņiem. Šīs un vēl citas pārmaiņas Valsts meža dienesta darbā tiks veiktas saistībā ar strukturālo optimizāciju.
Jaunais nosaukums – Centrālvidzemes virsmežniecība
Ar 2012. gada 1. janvāri Valsts meža dienesta struktūrvienības būs 10 virsmežniecības, kuru pakļautībā strādās 29 biroji. Ar 1. janvāri darbu mūsu reģionā sāks Centrālvidzemes virsmežniecība, kurā ietilpst Cēsu birojs, kas atrodas Cēsīs, Raunas ielā 4, un Madonas birojs, kas atrodas Madonā, Skolas ielā 27. Madonas birojam pakļautas trīs nodaļas – Madonas nodaļa, ko vada Aldis Bondars, Cesvaines nodaļa, ko vada Normunds Kārkliņš, un Ērgļu nodaļa, ko vada Jānis Zīlīte. Madonas un Cesvaines nodaļā strādās 6 mežziņi, Ērgļu nodaļā – 5 mežziņi. Cesvainē atradīsies Centrālvidzemes virsmežniecības administrācija.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.01.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto