Madonas muzeja izstāžu zālēs līdz 25. oktobrim var pagūt apmeklēt Jāņa Simsona Madonas mākslas skolas audzēkņu noslēguma darbu izstādi.
Tā ir žanriski dažāda un mākslinieciski blīva, izstāde veltīta skolas 40 gadu jubilejai. Kā uzsver muzeja izstāžu organizatore Danute Vēze, pēc izstādes autori aicināti savus darbus saņemt personiskā lietošanā: 26. oktobrī no pulksten 10 līdz 17 muzejā gaidīti tie, kas absolvējuši skolu līdz 2002. gadam, 27. oktobrī no pulksten 16 līdz 18 un 28. oktobrī no pulksten 10 līdz 17 – visi skolas absolventi. Jau vēlāk par darbu saņemšanu būs jājautā Jāņa Simsona Madonas mākslas skolas direktorei Kristīnei Šulcei (t. 28615694).