No pagājušā gada septembra līdz decembrim projekta „Paēdušai Latvijai" ziedojumu kastītēs labdarībai „Maxima" veikalos Madonā apmeklētāji no saviem maciņiem ir dāvinājuši 363,03 latus – „Staru" informē projekta vadītāji.
Par šiem līdzekļiem sniegts būtisks atbalsts vairāk nekā pussimtam grūtībās nonākušo ģimeņu ar bērniem, sirmgalvjiem, kā arī cilvēkiem, kurus skārušas pēkšņas nelaimes. Tāpat daļa līdzekļu novirzīti sirmgalvju iepriecināšanai aukstajos ziemas mēnešos.
Kopumā aizvadītā gada nogalē labdarībai ziedojumu kastītēs visā Latvijā atstāti 10 838,72 lati. Saziedotie līdzekļi izlietoti galvenokārt pārtikas paku iegādei, nodrošinot ģimenes ar ikdienā nepieciešamiem pārtikas produktiem, ko iespējams izlietot ilgākā laika posmā, piemēram, eļļu, mannas putraimiem, tēju, zivju un gaļas konserviem, makaroniem, miltiem u. c. Vidēji katru mēnesi visā Latvijā par saziedotajiem līdzekļiem palīdzība sniegta vairāk nekā 2000 ģimenēm. Tāpat ziedojumi devuši iespēju iepriecināt 3641 sirmgalvi, viņi aukstajos ziemas mēnešos gada nogalē saņēma gardu cienastu vai citu ikdienā noderīgu dāvinājumu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.02.2012.
Autore: BAIBA MIGLONE